Cześć! Jestem Monika i tutaj dzielę się z Tobą prostomy sposobami na zdrowsze i szczęśliwsze życie.

 

Schudłam 14 kilogramów, jestem szczęśliwsza, zdrowsza i silniejsza fizycznie i psychicznie. Chcę Ci pomóc zrobić to samo. Moja podróż z fitnessem zaczęła się tylko kilka lat temu. Do tego czasu miałam nadwagę i bardzo leniwy styl życia, jedząc niezdrowo i mało się ruszając. Nie czułam się dobrze. Teraz nie wyobrażam sobie tygodnia bez moich treningów i zdrowego jedzenia (przez większość czasu). Znalazłam złoty środek pomiędzy tym, jak cieszyć się życiem, jednocześnie zachowując zdrowie i dobry wygląd. I tutaj dzielę się z Tobą swoją podróżą i pasją do zdrowego życia i rozwoju osobistego.

 

Mam pełno etatową pracę, która nie ma nic wspólnego z fitnessem, w której siedzę cały dzień. Wiem, jak trudno jest pozostać przy zdrowych nawykach pracując. Jeśli szukasz prostych rozwiązań, wskazówek i porad jak żyć zdrowiej, znalazłaś właściwą osobę.

 

Moja przemiana nauczyła mnie, że zdrowie i piękno zaczyna się od wewnątrz. Jeżeli chcesz, żeby Twoje ciało się zmieniło, musisz najpierw zacząć myśleć pozytywnie. Uwierz w siebie i uwierz, że jesteś w stanie osiągnąć to, do czego zmierzasz. Najlepszym darem, jaki możesz sprawić sobie i swojej rodzinie to czuć się zdrowo i silnie w ciele, duszy i umyśle. Chcę, żebyś pokochała swoje ciało, bez względu na to ile ważysz.

 

M. 😘

 

PS. Mówi, więc publikuję w języku angielskim i moim ojczystym języku polskim;).

Find me here:

  • YouTube - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Twitter - White Circle

DAIRY DETOX 7 DAYS

Some of the links on this website are affiliate links of which Monika Anna Sojka may recieve a commission from sales of certain items, but the price is the same for you.