6 zestawów ćwiczeń na piękne i smukłe nogi w domu


Ćwiczenia w domu są świetnym sposobem na utrzymanie formy. W ten sposób ćwiczysz w najlepszym dla Ciebie czasie (na przykład, kiedy dzieci śpią), nie musisz się zastanawiać co ubrać, czy robić makijażu i myśleć o tym, jak obecnie wygląda Twoje ciało. Co więcej, jeżeli nie wiesz jak zrobić jakieś ćwiczenie, możesz najpierw zobaczyć jak je wykonać, spróbować kilka razy i dopiero kontynuować trening. Nikt Cię nie osądza, nikt Cię nie pośpiesza i robisz wszytko we własnym tempie. Możesz również przestać, kiedy tylko masz dość i od razu przejść do kuchni i wypić pyszny (i mam nadzieję zdrowy 😉) koktajl. I wziąć prysznic zaraz po treningu we własnej łazience... Dbanie o sylwetkę nie mogło być prostsze!


Poniżej przedstawiam 6 zestawów ćwiczeń na smukłe i piękne nogi z mojego kanału. Teraz ćwiczenia są nie tylko łatwo dostępne, ale dodatkowo nie będą nudne! Pamiętaj, ilość powtórzeń każdego zestawu zależy od Twojego poziomu zaawansowania. Jeżeli potrzebujesz zorganizowanego planu ćwiczeń, zapraszam do użycia darmowych kalendarzy ćwiczeń, które znajdziesz TUTAJ.

Powodzenia!


1.


2.


3.


4.


5.


6.


#video #treningnog

Natural, not tested on animals shampoo and conditioner I love and use all the time:

en_beautiful.png

Find me here:

  • YouTube - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Twitter - White Circle

DAIRY DETOX 7 DAYS

Some of the links on this website are affiliate links of which Monika Anna Sojka may recieve a commission from sales of certain items, but the price is the same for you.