Bądź swoją najlepszą przyjaciółką

Jeśli szukasz łatwych rozwiązań, aby schudnąć lub dotrzeć do formy, powiem Ci teraz, nie ma takich! Przybranie na wadze wymaga czasu i to samo jest ze zrzuceniem kilogramów. Wiem, bo kiedyś dużo więcej ważyłam.


Jeśli chcesz wiedzieć co naprawdę działa, to jest to: lubienie siebie na tyle, aby robić to, za co podziękuje Ci Twój umysł i Twoje ciało. Jeśli budzisz się rano, patrzysz w lustro i nie podoba Ci się to, co widzisz, nie zajmiesz się sobą tak, jak powinnaś!


Kiedyś myślałam o sobie negatywnie, moje złe nawyki to odzwierciedlały. Któregoś dnia postanowiłam polubić siebie, spojrzeć na siebie w lustrze i uśmiechnąć się do siebie! I wtedy wszystko zaczęło się zmieniać!


Polubiłam robić zdrowe rzeczy każdego dnia, które doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Jestem szczęśliwsza, o wiele bardziej pewna siebie i zadowolona z tego, co mam. I moje ciało też się zmieniło.


O wiele łatwiej jest opiekować się kimś, kogo kochamy, niż kimś, kogo nie lubimy! I jest o wiele łatwiej w życiu, kiedy myślisz w taki pozytywny sposób. Bądź swoją najlepszą przyjaciółką.💛


M. 😘
Natural, not tested on animals shampoo and conditioner I love and use all the time:

en_beautiful.png

Find me here:

  • YouTube - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Twitter - White Circle

DAIRY DETOX 7 DAYS

Some of the links on this website are affiliate links of which Monika Anna Sojka may recieve a commission from sales of certain items, but the price is the same for you.