Skuteczne odchudzanie - 4 mity, których efekty spowalniają utratę tłuszczuCzy próbujesz się odchudzać, ale nie widzisz rezultatów? To niestety jest bardzo popularne wśród kobiet, więc nie jesteś sama! Oto kilka mitów dotyczących odchudzania i porady, które pomogą w skuteczny sposób spalić tłuszcz.

Mit 1: Jeśli nie widzisz rezultatów, po prostu jedz mniej.

Jedzenie zbyt mało może być równie złe, jak jedzenie zbyt dużo. Niedożywienie organizmu zwiększa poziom stresu w twoim ciele, co może je powstrzymać od utraty tłuszczu. Możesz zacząć czuć się wyczerpana, ponieważ nie dajesz sobie odpowiedniej ilości kalorii (energii). To może doprowadzić do frustracji z braku rezultatów. Więc zjadaj zdrowe, pełnowartościowe posiłki w odpowiednich porcjach. Mówię o tym w tym filmie:


Mit 2: Ciągłe zmieniaj treningi czy dietę.

Jeśli często zmieniasz dietę i ćwiczenia, twoje ciało zawsze będzie starało się nadążyć. Może to doprowadzić do zwiększenia masy ciała. Twoje ciało na ogół traci tłuszcz najłatwiej, gdy czuje się bezpiecznie, więc pokaż mu troskę, której potrzebuje! Regularne ćwiczenia i stała dieta może być właśnie tym, czego twoje ciało potrzebuje, żeby spalić tłuszcz.

Mit 3: Jeśli będziesz trenować codziennie po 4 godziny, szybciej uzyskasz rezultaty.

Zbyt długie treningi mogą mieć takie same złe efekty jak jedzenie zbyt mało, pozostawiając cię wyczerpaną i sfrustrowaną. Nie możesz oszukać swojego ciała. Dłuższe ćwiczenia nie zrekompensują złego jedzenia. Jeśli ćwiczysz za dużo i jednocześnie mało jesz, twoje ciało może przejść w tryb głodówki. Kluczem jest odpowiednia ilość – jedzenia i ćwiczeń.


Mit 4: Rób tylko kardio, bo podnoszenie ciężarów sprawi, że będziesz wyglądała jak mężczyzna.


To jeden z najczęstszych mitów! Każdy styl treningu, czy to kardio, plyo, trening siłowy i czy inne będzie miało inny efekt. Jeśli wykonujesz tylko kardio, nie zobaczysz tych samych kształtów mięśni, które ma osoba podnosząca ciężary. Czy wiesz, że podnoszenie ciężarów może również przyspieszyć twój metabolizm? To może zmienić twoje ciało i pomoże ci spalać tłuszcz nawet w czasie kiedy nie ćwiczysz. W moim programie łączę różne style, żeby pomóc Ci ukształtować piękną sylwetkę.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat podnoszenia ciężarów dla kobiet oto krótki filmik:Co w takim razie robić

  1. Jedz wystarczająco, żeby mieć energię do ćwiczeń.

  2. Nie ćwicz zbyt dużo i zbyt długo.

  3. Bądź regularna w ćwiczeniach i diecie.

  4. Nie bój się podnosić ciężarów.

Czy jesteś zdezorientowana, bo nie wiesz jak ukształtować piękną sylwetkę? Czy masz pytania typu:

  • Ile powinnam jeść i co?

  • Jaki rodzaj kardio jest najbardziej skuteczny?

  • Jak działa trening siłowy i jakie są najlepsze techniki?


Chcesz mieć zdrowsze nawyki? Pobierz Plan Działania

Natural, not tested on animals shampoo and conditioner I love and use all the time:

en_beautiful.png

Find me here:

  • YouTube - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Twitter - White Circle

DAIRY DETOX 7 DAYS

Some of the links on this website are affiliate links of which Monika Anna Sojka may recieve a commission from sales of certain items, but the price is the same for you.