Trening na pośladki w domu - ćwiczenia obwodowe

Tan prosty trening obwodowy na pośladki możesz wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Pamiętaj, aby ściskać pośladki na górze ćwiczenia.


Na rozgrzewkę zrób podskoki w miejscu przez 1-2 minut jednocześnie ruszając rękami i wykonaj każde ćwiczenie kilka razy, żeby sprawdzić, czy masz dobrą technikę, lub wybierz jeden zestaw ćwiczeń z tej listy i wykonaj 1-2 lekkich powtórzeń serii: https://www.youtube.com/playlist?list=PLaXT9TYnjyOQlHRYGo0k7_Iq_IMLlkqUP


Po zakończeniu serii zrób 1-2 minut przerwy i powtórz serię od 2 do 5 razy, w zależności od poziomu zaawansowania. Obwód 1 i 2 tego treningu zawiera 10 sekund przerwy pomiędzy ćwiczeniami dla początkujących. Obwód 3-5 nie mają odpoczynku pomiędzy każdym ćwiczeniem, ale zrób krótką przerwę, jeśli uważasz, że jest to konieczne i w zależności od twojego poziomu sprawności.

Po zakończeniu treningu zrób ćwiczenia rozciągające, które znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=GDNmyOof2bA&list=PLaXT9TYnjyOS_jtAxjyvoHW6o2gQS8JLF


Subskrypcja: http://bit.ly/TrainerMonika 😉


#trenujwdomu #treningnanogi #treningnaposladki #video

Natural, not tested on animals shampoo and conditioner I love and use all the time:

en_beautiful.png

Find me here:

  • YouTube - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Twitter - White Circle

DAIRY DETOX 7 DAYS

Some of the links on this website are affiliate links of which Monika Anna Sojka may recieve a commission from sales of certain items, but the price is the same for you.